ua en ru

"Вертольоти ловить": MONATIK знявся у новорічній пародії "Кварталу 95" на власний хіт (відео)

"Вертольоти ловить": MONATIK знявся у новорічній пародії "Кварталу 95" на власний хіт (відео) Фото: MONATIK (facebook.com/dimamonatyk)

Пісня "Кружит голову" зазвучала по-новому

Відомий український виконавець MONATIK взяв участь у шоу "Вечірній Київ", де разом з артистами "Кварталу 95" зробив пародію на власну пісню. Відео опублікували на YouTube.

Хіт "Кружит голову" змінили, уявивши, що головний герой добре випив на Новий рік. Якщо MONATIK виконував звичну для глядачів партію, то його "підспівки" – група "Бояр" креативила, як могла.

Відео: Пародія на пісню MONATIK "Кружляє голову" (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

"Як ендорфіни пішли, колотить, нудить, і серце барахлить, і в печінці коліт. За графином графин бухав, як кретин, голова твоя болить – вертольоти ловить!" – співають кварталівці.

Раніше "Квартал 95" жорстко розіграв популярну українську співачку. Оля Полякова обідала в компанії колеги Олени Кравець, коли її банківської картою вирішив скористатися з повною офіціант.

За сюжетом Полякову вмовляють допомогти розіграти Володимира Зеленського: прийти до нього в гримерку і спокусити. В цей час офіціант, у якого в руках опинилася банківська карта зірки, втік і почав "робити" дорогі покупки. Євген Кошовий надсилає зірці СМС нібито з банку про операції по рахунку, а потім довго мучить Полякову дивними питаннями і лякаючи її новими величезними списаними сумами.

Оля панікує і свариться з шанувальниками, які в цей невідповідний момент просять сфотографуватися. Розв'язка стала несподіваною для Олі Полякової, яка раніше вже ставала жертвою розіграшу "Кварталу 95".

До речі, "Квартал 95" потроллил "спортивного" Порошенко.