ua en ru

Від пацанки до панянки: 2 сезон 7 випуск дивитися онлайн

Від пацанки до панянки: 2 сезон 7 випуск дивитися онлайн Фото: Від пацанки до панянки, 2 сезон

У середу, 5 квітня, на Новому каналі вийшов 7 випуск шоу " Від пацанки до панянки, який можна дивитися онлайн на Styler

Від пацанки до панянки, 2 сезон, 7 випуск вийде в 19:00 5 квітня в ефірі Нового каналу. У черговій серії шоу дівчата вирушать на перше побачення, а на груповому сеансі у психолога кожна з пацанок розповість про трагедії у своєму житті.

Від пацанки до панянки: 2 сезон 7 випуск

На шляху до перевтілення в справжніх леді учасницям проекту належить відправитися на романтичне побачення. Вечірній вечерю наодинці з хлопцями у пацанок пройде не зовсім гладко. Дівчата зможуть здивувати першим враженням і підтримати бесіду, але після кількох келихів шампанського їх поведінка стане занадто розкуто. Глядачі будуть свідками палких поцілунків, обіймів і танців, а наставників Школи леді підопічні шокують своїми манерами.

романтичне побачення на проектіФото: романтичне побачення на проекті

У 7-му випуску психолог проекту запропонує пацанкам написати на папері все, що вони хотіли б назавжди викреслити з пам'яті. Учасниці відверто розкажуть про драматичні історії, які вплинули на їх подальшу долю. У житті багатьох дівчат сталися справжні трагедії: ґвалтування, побої, знущання, сварки з близькими людьми, образи від коханих чоловіків.

Хто стане номінанткою на виліт, і які ще сюрпризи чекають на глядачів у новій серії проекту, стане відомо вже 5 квітня о 19:00. Дивіться шоу " Від пацанки до панянки: 2 сезон, випуск 7, у вечірньому ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.