ua en ru

Від пацанки до панянки 3 сезон: 10 випуск дивитися онлайн

Від пацанки до панянки 3 сезон: 10 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

Від пацанки до панянки 3 сезон 10 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у середу, 25 квітня, на Новому каналі.

Від пацанки до панянки 3 сезон: 10 випуск показав, як дівчата спробували відкрити свої творчі здібності. Пацанки відвідали заняття з малювання, де на них чекав сюрприз.

Від пацанки до панянки 3 сезон: 10 випуск

У цьому випуску на учасниць реаліті очікує урок малювання, де вони будуть малювати на людських тілах. Натурщиками дівчат стануть оголені хлопці. "Перше, що я подумала, побачивши їх, - вони голі! Я зі страхом чекала моменту, коли натурщики почнуть скидати ці халати", - сказала Яна. "Дуже красиві ... Я б теж хотіла мати такого хлопця", - поділилася Ксюша "Мяу".

Від пацанки до панянки 3 сезон: 10 випуск дивитися онлайнФото: Від пацанки до панянки 3 сезон: 10 випуск (ledi.novy.tv)

Пацанки соромилися і уникали поглядів натурщиків. Спочатку вони почали обурюватися, але їм все одно довелося розмальовувати тіла молодих людей.

Які ще випробування чекають учасниць, і для кого з дівчат цей тиждень стане останнім, - дивіться в 10 випуску 3 сезону тв-шоу Від пацанки до панянки в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Від пацанки до панянки 3 сезон (відео: YouTube/Новий канал)