ua en ru

Від пацанки до панянки: чому проект покинула Даша Куровська

Від пацанки до панянки: чому проект покинула Даша Куровська Фото: Новий канал

Учениця не пройшла чергове випробування

Дванадцятий тиждень стала справжнім випробуванням для учасників реаліті "Від пацанки до панянки". Як повідомляє ledi.novy.tv, вони повинні були навчитися цінувати час з рідними. Для цього на один день пацанки стали матерями для дітей, яких у реальному житті виховують тільки тата. Також вперше за три місяці дівчата могли обійняти і попросити вибачення у своїх рідних. Щоб побачитися з ними, ученицям потрібно було тільки відповісти на особисті питання. Наприклад, хто є улюбленим виконавцем мами, або яку казку любить читати їхня дитина.

На тижні, присвяченому сімейним цінностям, Даша Куровська припустилася помилки, як і інші учениці. Але основним мотивом для вигону Даші стало її небажання розвиватися. Далі слів та обіцянок справа не пішла. Тому з ученицею попрощалися відразу ж після фінального випробування у Коростишеві.

"Даша чесна і правдолюбива, – каже заступник директора Школи панянок Ірина Дюденко. – Але дуже часто, коли вона не могла виконати завдання на всі сто відсотків, опускала руки і втрачала інтерес. Замість того, щоб докласти зусиль і досягти максимального результату".

Від пацанки до панянки: чому проект покинула Даша Куровська

Даша не очікувала такого рішення. Тому заплакала і заявила, що вважає це несправедливим.

"Яка зараз вже різниця... Головне, що я зробила висновки після цього проекту, – говорить учасниця реаліті "Від пацанки до панянки" на Новому каналі. – Я стала впевненішою, цілеспрямованіше, і більше не збираюся повертатися до минулого життя. Зрозуміло, що я буду вживати алкоголь, але тільки по святах, а не просто так напиватися до чортиків. Планую переїхати в Київ, спробую реалізувати себе в столиці. Може, повернуся до модельній кар'єрі або навіть почну телевізійну".

Нагадаємо, Даша Куровська з 15 років працювала моделлю. І могла б побудувати стрімку кар'єру, якби не почала пити. На "Від пацанки до панянки" дівчина прийшла, щоб розпрощатися з шкідливими звичками і налагодити своє життя.

Нагадаємо, реаліті "Від пацанки до панянки" дивіться щосереди о 19:00 на Новому каналі.

До речі, 10 травня на ICTV о 20:05 вийде повнометражний історичний бойовик режисера Зази Буадзе "Червоний".