ua en ru

Теж вирішила здатися? Навіщо бойовики "вбили" 24-річну "ополченку" Кіру

Теж вирішила здатися? Навіщо бойовики "вбили" 24-річну "ополченку" Кіру Фото: колаж РБК-Україна

Ліквідація бойовика із позивним Кіра отримала несподіваний поворот

Ліквідація терористки "ЛНР" із позивним "Кіра", про що нещодавно повідомляли в мережі, опинилася фейком. Дезінформацію розвінчав відомий блогер під ніком Necro Mancer. Він проаналізував початкові дані про її смерть та вказав на нестикування.

В інтернеті з приводу такого "спектаклю" юзери висловили припущення, що вкидання із інсценуванням смерті могли запустити навмисно, щоб дівчина змогла порвати зі злочинним минулим та навіть наслідувати недавнім прикладам своїх "колег" - жінок-терористок, які здалися СБУ, прихопивши цінну інформацію про окупантів.

Зазначимо, що згідно з даними бази "Миротворець", йдеться про Ірину Сергіївну Чанчик'янц із позивним "Кіра". Вона народилася 24 листопада 1994 року, адреса - місто Хрустальний (Красний Луч) Луганської області.

Також є багато фотографій 24-річної "ЛНРівки".

Фото: myrotvorets.center

15 березня офіцер ЗСУ Анатолій "Штірліц" Штефан із посиланням на пост в інтернеті прихильника бойовиків повідомив про смерть 1 березня терористки з позивним "Кіра". При цьому військовий додав, що дані уточнюються. У "першоджерелі" її назвали "ополченка" та зазначалося, що народилася вона 25 червня 1991 року.

"Українська химера поглинула життя хороброї соратниці, яка воювала за "Новоросію" на передових позиціях", - написав бойовик про терористку. Там же додавалося і фото дівчини.

Теж вирішила здатися? Навіщо бойовики "вбили" 24-річну "ополченку" Кіру

Скрін з фото "вкидання" (facebook.com)

Додамо, що в коментарях до повідомлення українського офіцера на цей пост співробітниця СБУ Ірина Ганапольска написала, що терористка їй знайома:

"Пам'ятаю цю тварюку, довго її тягали по фб. Ну, будьмо! Дякую", - йдеться в її повідомленні.

Втім, незабаром блогер Necro Mancer розвінчав "спектакль".

"Скорбуни у своєму репертуарі: на фото дві різні жінки, жодна з них не народилася 25/06/91 і обидві, наскільки мені відомо, живі", - написав він, коментуючи пост іншого бойовика про нібито смерть "Кіри".

Теж вирішила здатися? Навіщо бойовики "вбили" 24-річну "ополченку" Кіру

Скрін: twitter.com/666_mancer

Блогер додав, що Анатолій "Штірліц" Штефан, публікуючи в мережі повідомлення про нібито її смерті, посилається на процитоване вкидання.

Він також опублікував кілька відео з Іриною Чанчик'янц із Красного Луча.

Відео: twitter.com/666_mancer

Нагадаємо, що нещодавно на підконтрольну територію України перейшла терористка "ДНР" Світлана Дрюк, "начальник штабу танкового батальйону 11 ОМСП 1 АК НМ ДНР" із позивним "Вітерець". Вона передала важливі матеріали про керівну роль офіцерів ЗС РФ та співробітників російських спецслужб в організації терористичної діяльності на Донбасі.

Як повідомлялося, раніше у мережу злили особисті дані бойовиків з терористичного угруповання "ДНР", які зрадили Україну і примкнули до бандформувань на Донбасі. Всього в списках 73 "спецназівця" бойовиків.

Також ми писали про те, що наприкінці січня співробітниця виправної колонії "ДНР" добровільно здалася поліцейським.