ua en ru

Політолог пояснив, чому через "сімейні драми" Мураєву не можна довірити країну

Політолог пояснив, чому через "сімейні драми" Мураєву не можна довірити країну Євген Мураєв з дружиною

Колишня дружина Мураєва полягає в його політбюро партії "Наші"

Всупереч факту недавнього розлучення по задокументованій причині "втрата довіри і поваги один до одного", колишня дружина лідера партії "Наші" Євгенія Мураєва Валерія продовжує працювати на телеканалі "Наш" свого екс-чоловіка, а також у політраді його політсили. Про це на своїй сторінці в Facebook написав політичний консультант Володимир Макаровський, підкресливши, що така ситуація є проявом лицемірства і обманом виборців.

"Як з'ясувалося буквально днями, лідер партії "Наші" Євген Мураєв повторно одружився. На "юристці, яка у вільний час для розваги знімається в кіно". Що ж, можна тільки привітати політика з новою молодою дружиною, але, чесно кажучи, мене більше турбує його колишня дружина Валерія. Майже два роки тому Євген і Валерія розлучилися. Офіційною, задокументованою причиною розлучення значиться "втрата довіри і поваги один до одного", - написав Макаровський.

Він обурився тим, що, незважаючи на цей факт, колишня дружина Мураєва перебуває в політбюро його партії "Наші" і постійно фігурує на його телеканалі "Наш".

"Звідки у Євгена Мураєва беруться навіть ті піввідсотка підтримки, які йому малюють у соцопитуваннях. Як можна довірити управління країною людині, яка розлучилася "через втрату довіри", кинувши дружину з двома дітьми, одружився на юній актрисі, і при цьому колишня дружина залишається в перших рядах його "сімейної" партії і в прайм-таймі його "сімейного" телеканалу?" - задався питанням політконсультант.

Він також зазначив, що це - не єдиний приклад лицемірства і брехні з боку Мураєва.

"До цього він всупереч загальновідомим фактам брехав, що не ходить на Банкову і не отримує вказівок від функціонерів Адміністрація президента. При цьому він лицемірно "стукав" в СБУ на своїх колишніх соратників, називаючи їх "агентами Кремля". Сам же розраховуючи на прихильність цього самого Кремля! Брехня і лицемірство, на жаль, часто присутні в політиці - так уже влаштований наш світ. Але щоб до такої концентрації, як у Євгена... Для українських реалій це велика рідкість. Думаю, у нього були б усі шанси стати лауреатом премії "Піноккіо", якщо б таку в Україні хтось додумався вручати", - підсумував Макаровський.

Раніше повідомлялося, що екс-дружина Мураєва давно втратила до нього довіру і повагу.