ru ua

Уляна Супрун дала поради, як правильно тримати поставу

Уляна Супрун дала поради, як правильно тримати поставу Фото: Уляна Супрун (kmu.gov.ua)

Погана постава призводить до більш швидкого зношування суглобів

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, як правильно тримати поставу. Також вона зазначила, що це є дуже важливим для здоров'я. Свої поради вона опублікувала на Facebook-сторінці.

Погана постава призводить до більш швидкого зношування суглобів і зв'язок і робить деякі органи, легені, менш ефективними.

"Як ви тримайтеся, коли стоїте або сидите, є основою для кожного руху і визначає те, як тіло пристосовується до навантажень. Вони бувають різними, однак є одна навантаження, яку ми всі без винятку відчуваємо постійно - гравітація. Якщо ваша постава порушена - м'язи змушені працювати більше, щоб утримувати вас вертикально. Окремі м'язи поступово стають менш гнучкими, інші - слабкіше. Погана постава призводить до більш швидкого зношування суглобів і зв'язок і робить деякі органи, легені, менш ефективними", - написала Супрун.

Відео: Правила гарної постави (facebook.com/ulanasuprun)

Як раніше повідомлялося, виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України привітала у Facebook медичних співробітників зі Всесвітнім днем медсестер, який відзначається 12 травня.

Хайп-таксі #17: скільки грошей вам потрібно для життя (фото: РБК-Україна)