ua en ru

5 соціальних роликів, що змусять вас побачити більше у звичних речах

5 соціальних роликів, що змусять вас побачити більше у звичних речах Фото: Соціальна реклама, яка надихає на добрі справи (pixabay.com)

Підбірка роликів, яка примусить подивитися на звичні речі під зовсім іншим кутом

У вівторок 21 серпня відбувся безкоштовний показ найдобрішої реклами світу в рамках підготовки до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок. Це всеукраїнський день добрих справ, який вперше пройде 27 листопада.

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. #ЩедрийВівторок вперше об’єднає всю країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.

Взяти участь у Щедрому Вівторку може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, школи і університети, магазини і кафе. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ. Учасники руху отримують доступ до успішних світових практик на сайті givingtuesday.org.ua і консультації з питань ефективної благодійності. В Україні #ЩедрийВівторок з’явився завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду "Таблеточки", "Клубу Добродіїв", а також Українського форуму благодійників.

Пропонуємо читачам вже зараз надихнутися і переглянути добірку приголомшливих соціальних роликів. Кожен з них свого часу змусив мільйони людей побачити більше у звичних речах та надихнув на добрі справи.

Найскладніша робота у світі

Відео: Найскладніша робота у світі (Youtube-канал I am Mahogany)

Ролик-експеримент, де людям пропонують влаштуватись на непомірно важку роботу без жодних вихідних та відпусток, а потім розповідають, як багато людей у світі виконують цю роботу щодня. Якщо ви досі не бачили це відео - радимо дивитись усією сім'єю.

Закоханий Тан Хон Мінь

Відео: Закоханий Тан Хон Мінь (Youtube-канал ynyr88)

Нескінченно щирий та зворушливий ролик про закоханого хлопчика, який не сподівався на взаємність, але життя підготувало йому приємний сюрприз. Автори відео намагаються передати, наскільки не важливою є різниця у зовнішності для дітей, і закликають брати з них приклад.

Увага - найпотрібніша підтримка

Відео: Увага - найпотрібніша підтримка (Youtube-канал loveallaroundyou)

Ми завжди пам'ятаємо про свої обов'язки щодо інших та намагаємось сумлінно їх виконувати. Проте за всім цим можна легко забути про звичайну увагу, якої нерідко більше за все бракує людям у біді. Зворушливе відео про брата, який від щирого серця підтримав свою хвору сестричку.

Мандрівка ДНК

Відео: Мандрівка ДНК (Youtube-канал Let's Open Our World)

Ролик, що руйнує кордони та стереотипи. ДНК представників різних націй взяли на експертизу, аби перевірити, наскільки вони “чистокровні”. Результати всіх вразили. Виявилось, що між людьми з різних куточків планети значно більше спільного, ніж різного. Відкрити для себе світ можна тільки відкривши серце й розум, запевняють автори ролику.

Віддавати - найкращий спосіб спілкування

Відео: Віддавати - найкращий спосіб спілкування (Youtube-канал Jimmy Tam Huy Pham)

Ролик про людяність, що є запорукою чудес. Чоловік завжди намагався допомагати оточуючим, бо розумів, що це необхідно. Одного дня виявилось, що допомога іншим врятувала його власне життя.

Відео: Добірка вражаючих роликів з відеореєстраторів (video.rbc.ua)

Раніше ми розібралися, як діють стереотипи та принизлива реклама: що не так із захистом прав жінок в Україні.

Також стало відомо, що голлівудський актор виявив себе у російськомовній рекламі (фото).