ru ua

500-кілограмовій єгиптянці вдалося позбутися 242 кг

500-кілограмовій єгиптянці вдалося позбутися 242 кг Фото: Кадр з відео (YouTube/Lehren News)

Найважча жінка в світі схудла в індійській клініці

Єгиптянка Іман Ахмед Абдулаті, яка важила близько 500 кілограмів, після шунтування шлунка майже вдвічі зменшила свою вагу. Найважчій жінці світу вдалося схуднути в індійській клініці міста Мумбаї. Тепер її вага становить близько 260 кілограмів, повідомляє телеканал NDTV з посиланням на лікаря жінки доктора Муффазала Лакдавалу.

"На даний момент Іман скинула 242 кілограми", - сказав Лакдавала.

Суперважка жінка була доставлена в клініку Мумбаї 11 лютого, де перенесла операцію з видалення значної частини шлунка. Завдяки операції вдалося скоротити кількість їжі, яку споживає єгиптянка.

Також "рекордсменці" була прописана дієта та фізіотерапія. За кілька перших днів перебування в лікарні Абдулаті позбулася 100 кілограмів. За даними NDTV, темпи схуднення єгиптянки стали справжнім сюрпризом для лікарів.

Через ожиріння жінка не покидала свій будинок протягом 20 років. Абдулаті перенесла інсульт і зараз частково паралізована. Крім цього, лікарі знайшли у єгиптянки рідкісне генетичне відхилення - мутацію в гені рецептора лептину. Абдулаті, можливо, перша людина в світі, чиє ожиріння пов'язане з цим відхиленням. Мутації в гені рецептора лептину призводять до надмірного голоду та швидкого набору ваги.

Раніше повідомлялося, що 500-кілограмова єгиптянка вразила кардинальним схудненням.