ua en ru

"Акт насильницького відторгнення": на росТБ звинуватили Україну у зреченні від Донбасу і Криму

"Акт насильницького відторгнення": на росТБ звинуватили Україну у зреченні від Донбасу і Криму Фото: Спиридон Кілінкаров (скрін відео 1tv.ru)

Колишній нардеп-втікач вибухнув докорами

На росТБ звинуватили Україну у відмові від Криму і Донбасу. Про це в ефірі пропагандистської програми "Право голосу" на телеканалі ТВЦ заявив екс-нардеп Спиридон Кілінкаров, який втік до Росії.

"Майдан, якщо дати йому формулювання Майдану, то він виявився актом насильницького відторгнення Криму і Донбасу з метою захоплення влади в Україні. Якщо коротко. Причому це все підтверджувалося неодноразово, коли, припустимо, в період надання свідчень окремі представники відкрито говорили: "Ми не пішли війною на Крим тільки тому, щоб провести вибори і узаконити нашу владу". що стосується Донбасу, то це тільки наївна людина не розуміє, що вони не хочуть його повернення, ніякої реінтеграції Донбасу вони не хочуть. Люди не потрібні в політичному процесі", - сказав він.

Відео: Спиридон Кілінкаров на росТБ (youtube.com/TV Center)

На думку екс-нардепа, в Україні не вважають жителів окупованих територій потрібними і лояльними.

"Вони хочуть черговий раз провести вибори без участі Донбасу і Криму. Їх це влаштовує, тому що при тому розкладі сил мізерному, який є зараз, якщо Донбас, не дай Бог, буде брати участь у політичному житті, вони просто перетворяться на нуль", - додав Кілінкаров.

Нагадаємо, що росТБ видало кадри з художнього фільму за реальні фото війни в Сирії.

Хайп таксі # 13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією