ua ru

Олена Притула про Павла Шеремета: "Ми витратили останній наша розмова на покидька"

Олена Притула про Павла Шеремета: "Ми витратили останній наша розмова на покидька" Фото: Олена Притула і Павло Шеремет (wisawi.blogspot.com)

У вечір перед смертю Шеремет і Притула говорили про цькування і ненависті в соціальних мережах

Журналістка Олена Притула подякувала українцям за підтримку і співчуття, які їй висловили на своїй сторінці в Facebook.

“Я хочу подякувати дуже, дуже, дуже багатьох.Я не зможу перелічити всіх. Ви писали мені sms, листи і в лічку. Я все прочитала. Я хочу встати на коліна перед кожним із вас - якби не ваша підтримка, я б не змогла все це перенести. Кожне ваше слово надавало мені сили, кожна ваша sms допомагала просто тримати голову прямо, не піддаватися відчаю. Раніше я думала, що співчуття - це звичайна формальність, адже і так зрозуміло, що ви сильно співпереживаєте, коли вмирає хтось поруч. Насправді ваші повідомлення і листи надають сенс життя Паші", - зізналася Притула.

Також Олена Притула розповіла про те, як пройшов її останній вечір з Павлом Шереметом.

“В останній наш вечір ми наворачивали кола з Пашею, збираючи заповітні 10 тисяч кроків. Перед цим він прочитав пост Сергія Іванова, який написав чергову гидоту про мене. Паші було дуже боляче, ми витратили останній наша розмова на цього покидька. Ми говорили про те, що у деяких людей є покликання - приносити іншим людям біль. У той момент ми не знали, що є ще й інші люди, які вже виношували план його вбивства. Я свідомо ставлю знак рівності між тими, хто підірвав його, і тими, хто в останній вечір отруїв його життя. Так не можна. Треба покласти край цій цькуванню і ненависті в Facebook. Це вбивство словом", - розповіла Притула.

“І винні не тільки ті, хто пише все це. Розривати на шматки можна не тільки бомбою. Винні ті, хто проплачує цю ненависть. Я впевнена, що слідчі знайдуть вбивць. Але давайте самі не вбивати один одного", - резюмувала вона.