ua en ru

У анексованому Криму дітям дали в руки автомати: опубліковані фото

У анексованому Криму дітям дали в руки автомати: опубліковані фото Фото: Автомат Калашникова (commons.wikimedia.org)

Окупаційна влада на півострові мілітаризуює кримських дітей

Журналісти показали, як дітей навчали стріляти з тренувальних автоматів і приміряли на них бронежилети під час "Дня народної єдності" в анексованому Криму. Знімки були зроблені в Сімферополі, де відбулося "святкування". Про це повідомляє кореспондент "Крим.Реалії".

У суботу, 4 листопада, на міській площі Леніна діти стріляли з тренувальних "АК-47". При цьому на сцені виступали дитячі колективи мілітаризованої організації "патріотичного виховання молоді".

У анексованому Криму дітям дали в руки автомати: опубліковані фото

Фото: Дитина з автоматом в Криму (ru.krymr.com)

"Вони ж організували тир, знайомили дітей з пристроєм автоматів, кулеметів, допомагали приміряти бронежилети і давали стріляти з тренувальних автоматів "АК-47". Учасники свята, які зібралися на площі, тримали російські прапори і повітряні кульки з символікою партії "Єдина Росія". Під час загальних дитячих фотографій вчителі і вихователі просили повернути повітряні кульки так, щоб логотипу партії не було видно", - повідомив журналіст.

У анексованому Криму дітям дали в руки автомати: опубліковані фото

Фото: "День народної єдності" в Криму - дітям показують і дають в руки автомати (ru.krymr.com)

На сцені кримчан вітав Ігор Тальков-молодший, який закликав "українців і росіян припинити війну", а також назвав свій виступ "внеском у справу миру". Зазначимо, що співак знаходиться в базі "Миротворця" за незаконний перетин українського кордону при відвідуванні півострова в березні 2016 року.

У анексованому Криму дітям дали в руки автомати: опубліковані фото

Фото: "День народної єдності" в Сімферополі (ru.krymr.com)

Кримчани повідомляють, що із-за "Дня народної єдності" в Сімферополі підвищені заходи безпеки: перекрили кілька центральних вулиць, а всіх, хто проходить на площу Леніна, обшукує окупаційна поліція РФ.

Зазначимо, що після анексії Криму Росією в 2014 на півострові почали відзначати "День народної єдності", введений в Росії в 2005 році. Його відзначають щорічно 4 листопада.

До речі, Умеров назвав реальну причину, чому Путін несподівано звільнив кримських політв'язнів. Колишній в'язень Кремля вважає, що це було бажання російського президента Володимира Путіна зберегти відносини з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом. Він пояснив, що президент Туреччини залишився практично єдиним президентом, який досі простягає руку Володимиру Путіну і вважає його своїм другом.