ru ua

Багажна мафія: в мережі розповіли скільки "заробляють" вантажники з Борисполя

Багажна мафія: в мережі розповіли скільки "заробляють" вантажники з Борисполя Фото: Вантажники в Борисполі (znaj.ua)

За словами видання, працівники аеропорту купують собі елітні автомобілі і дорогі телефони

Вантажники аеропорту "Бориспіль" мають "лівий заробіток" у розмірі $3 тисяч в місяць. Про це повідомляє видання "Вести".

Як анонімно розповів один із співробітників, працювати вантажником в Борисполі вважається дуже престижно.

"Є цілі династії, і багато хто хотів би потрапити на таку посаду, адже, як кажуть, їх "лівий" заробіток сягає до $3 тисяч в місяць. Вже працюють вантажники приводять своїх, там всі один одному кум-брат-сват або друг. З боку комусь влаштуватися в порт складно. Звичайно, плати за працевлаштування немає, максимум могорич, але потім віддають до 15% від заробленого", - розповів співробітник аеропорту.

Серед "багажної мафії" є люди з освітою, так і без нього.

"Їх відрізняє те, що у них телефони крутіше, ніж у менеджерів. Знаю одну людину, яка за рік купив своїй дівчині позашляховик "Тойота-Прада", а собі "Мерседес", — говорить співробітник.

Цікаво, що в. о. гендиректора аеропорту також чув про надприбутки простих співробітників, запевняє, що вони будують собі величезні будинки і можуть дозволити дорогих адвокатів.

Як раніше повідомлялося, найбільший аеропорт країни стикається з низкою труднощів у перешкоджанні крадіжками багажу пасажирів.