ua en ru

Б'є дітей і вчителів: в Києві восьмирічний хлопчик тримає в страху всю школу

Б'є дітей і вчителів: в Києві восьмирічний хлопчик тримає в страху всю школу Фото: Діти бояться свого однокласника (pixabay.com-AnnaKovalchuk)

Дитині оголосили бойкот однокласники

В одній зі шкіл Деснянського району Києва восьмирічний школяр б'є інших дітей і вчителів. Про це повідомляє ТСН.

Батьки кажуть, що хлопчик уже півтора року тероризує дітей і вчителів. В результаті з початку навчального року поліція відкрила 12 кримінальних проваджень і в школу практично щодня приходять співробітники правоохоронних органів, щоб зняти побої з постраждалих

"Уже протягом півтора років, з тих пір, як наші діти пішли в перший клас, з нами вчиться неадекватний хлопчик, який б'є дітей і надає на них психологічний тиск. В цьому році все стало ще гірше, оскільки, крім дітей, він почав вже діставати і вчителів, і керівництво школи. тобто у цього восьмирічного хлопчика зовсім немає ніяких пріоритетів та ієрархії", - розповіла мати одного з учнів.

Батьки вже зверталися в різні інстанції і намагалися поговорити з батьком хлопчика .Однак чоловік заперечує всі звинувачення на адресу сина. Він його виховує з бабусею, оскільки мати дитини померла.

"Ми навіть в класі встановили відеоспостереження, але це все одно ніяк його не зупиняє. Мало того, що діти не можуть нормально вчитися, так вони щодня приходять з новими синцями і все залякані сидять. У діток навіть модель поведінки змінилася, тому що вони завжди знаходяться в жаху і стресі", - додала мама одного з учнів.

У вівторок, 21 листопада, стався ще один такий інцидент. Приїхавши в школу, поліція зафіксувала побиття восьми учнів.

Батьки кажуть, що на камери потрапив момент, як школяр бив вчителя.

"Він там замахувався і ногами бив її по руках. Вона зараз ще вся в синцях ходить... Я вважаю, що все це в сім'ї, тому що дитина не бачить іншої моделі поведінки. Батько каже, що, якщо школа не може впоратися, то це - некомпетентна школа. він каже, що якщо він заводить дитини в школу, тоді школа повинна відповідати за безпеку всіх учнів і, взагалі, він ні до чого. він не допускає свою дитину до психологічної експертизи, щоб перевести, можливо, в якусь спеціальну школу", - розповіла мама одного з учнів Наталя.

За її словами, у деяких дітей після побиття були навіть струсу мозку.

Нагадаємо, що в Полтаві школярки побили восьмикласницю просто біля школи.