ua en ru

У Борисполі відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО

У Борисполі відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО Фото: Дошка Руслану Бондару (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Військовий загинув від кулі снайпера

У Бориспільській бригаді транспортної авіації відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО Роману Бондару. Про це повідомили на сторінці "Книги пам'яті загиблих за Україну"у Facebook.

"6 березня у Бориспільській бригаді транспортної авіації було урочисто відкрито меморіальну дошку загиблому при виконанні бойового завдання в АТО прапорщику Бондару Руслану Васильовичу. Пам'ятний знак було встановлено на фасаді штабу ескадрильї "Блакитна стежка", в якій служив Руслан", - сказано в повідомленні.

Майже двадцять років він ніс службу у лавах Бригади транспортної авіації та восени 2016 відбув у довготермінове відрядження в зону проведення АТО, де бездоганно виконував свій військовий обов'язок по захисту України. 20 березня 2017 куля снайпера обірвала молоде життя.

"Особовий склад Бригади вшанував пам'ять побратима хвилиною мовчання. На меморіальному заході була присутня і мама Руслана - Катерина Федорівна. Вона благословила військових на довге життя і закликала утримати мирне українське небо, адже саме за це її син боровся до останньої хвилини", - написали на сторінці.

У Борисполі відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОУ Борисполі відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОУ Борисполі відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТОСкріншот (facebook.com/Memorybook.org.ua)

Нагадаємо, що у Харківському військовому госпіталі помер боєць АТО з Тернопільської області Володимир Буртак.