ru ua

"Будьте обережні": народний синоптик дала прогноз на 16 лютого

"Будьте обережні": народний синоптик дала прогноз на 16 лютого Фото: Зима (pixabay.com/ru/users/_TurpyJIbka)

Опади на території країни припиняться

Народний синоптик Наталка Діденко дала прогноз українцям на 16 лютого, п'ятницю. За її словами, опади на території країни припиняться, але відлига буде продовжуватися. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

"16 лютого в Україні більшість областей вдень опиняться в теплій повітряній масі, відлига. На Заході ще трохи буде холодніше. 0-3 морозу. Найближчої ночі в Україні 0-4 морозу. На півдні близько нуля. Сніг завтра періодично підсипати, на Заході і Півдні атмосфера просто обмежиться хмарної погодою, тобто без істотних опадів", - написала синоптик.

Діденко попередила, що відлига може спровокувати падіння снігу з дахів. Також вона розповіла про погоду у столиці в п'ятницю.

"Потепління може провокувати зсуви снігу з дахів, будьте обережні. У Києві завтра невеликий сніг, вночі до 3 морозу, вдень близько нуля. На вихідних погода буде подібної п'ятничної, хіба трохи тепліше", - резюмувала Наталка.

"Будьте обережні": народний синоптик дала прогноз на 16 лютого"Будьте обережні": народний синоптик дала прогноз на 16 лютогоСкріншот (facebook.com/tala.didenko)

Читайте також синоптик передбачив українцям зовсім іншу весну.