Бункер Гітлера: у Німеччині показали копію сховища

STYLERLIFE        28.10.2016 - 08:35
Фото: Копія бункера Гітлера (bbc.com)
Фото: Копія бункера Гітлера (bbc.com)

У Берліні музей представив останнє місце, де жив Гітлер

У четвер, незважаючи на різку критику, приватний музей у Берліні представив копію частини бункера Адольфа Гітлера, в якій він провів останні чотири місяці життя.

Про це повідомляє російська служба ВВС.

Копія бункера була відкрита в одному з бомбосховищ, розташованих в 2 км від місця, де знаходився справжній бункер фюрера, згодом зруйнований.

Куратор музею Віланд Гібель розповів, що відвідування копії фюрербункера є частиною екскурсії, яка починається в бомбосховище, призначеному для 3,5 тис. людей, хоча в останні дні війни в ньому ховалися 12 тис. людей.

За словами куратора, такий підхід дозволить відвідувачам порівняти умови в просторому бункері Гітлера і обстановку в бомбосховище для звичайних жителів Берліна.

Фото: Модель бункера (bbc.com)

На етапі підготовки виставки організатори експозиції вислухали чимало жорсткої критики. Противники відкриття копії бункера Гітлера звинувачували авторів ідеї в організації чогось на кшталт "Діснейленду".

Більш того, керівництво музею "Топографія терору", який розповідає про злочини нацистів і розташовується поруч з копією фюрербункера, розкритикував роботу колег. Вони звинуватили приватний музей спробах організувати видовищне шоу в ситуації, коли це недоречно.

До речі, в Арктиці знайшли секретну метеостанцію нацистів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся