ua en ru

"Чого живете в Києві, їдьте в Донецьк": в "Динамо" розкритикували "Шахтар" через патріотизм

"Чого живете в Києві, їдьте в Донецьк": в "Динамо" розкритикували "Шахтар" через патріотизм Фото: Футболісти "Шахтаря" на "Донбас-Арені" (footballfans.com.ua)

Директор департаменту "біло-синіх" по роботі з громадськістю та ЗМІ Микола Несенюк розповів про своє ставлення до "гірників"

Представник київського "Динамо" Микола Несенюк вважає, що "Шахтар" не є українським клубом і "відправляє" їх грати для "своїх уболівальників" в донецьку, на "Донбас-Арену". Про це функціонер заявив в інтерв'ю виданню sport.ua.

"У нас "Шахтар" грає за "якусь країну". Президент клубу третій рік не з'являється на публіці. Ахметов невідомо де, раз на півмісяця з якогось бункера щось в інтерв'ю скаже. Це взагалі незрозуміла ситуація. Повісьте прапор, ви українці, що ви за Україну. Ви говорите, що весь Донбас за вас вболіває. Ось і все, весь Донбас стане за Україну - і війна закінчиться. Хто вам заважає? Думаю, з цього треба починати", - сказав Несенюк.

Також він вважає, що "Шахтар" не є українським клубом.

"Те, що це не український проект - це 100%. Це якийсь приватний проект, м'яко кажучи. Якщо ви граєте в чемпіонаті України, будьте українцями, будьте патріотами. Нарешті змусили співати гімн на третій рік якихось футболістів. Якщо ви говорите, що у вас все в порядку - їдьте грати в Донецьк. Чому ви не їдете туди? Їдьте на свою "Донбас-Арену", якщо ви такі патріоти Донбасу. Чому ви в Київ приїхали? Вам же так погано було в Україні. Ми пам'ятаємо, як до 2014 року "Шахтарю" було погано в Україні, то, на стадіоні. Чого ж ви живете всі в Києві? Вони всі в Києві живуть, і нічого страшного, а не вмирають від української мови, українського прапора, всі живі", - зазначив Несенюк.

До речі, Шевченко розповів про любов до України.