"Скрізь є 25-ий кадр": Доброволець-медик Зінкевич розповіла про інформаційний вплив Росії на фронт

Доброволець-медик Зінкевич розповіла про інформаційний вплив Росії на фронт
Фото: Яна Зінкевич (facebook.com/yana.hospitallers)

За словами Зінкевич, на фронті є і сепаратистські ЗМІ

21-річна доброволець-медик, командир батальйону "Госпітальєри" Української Добровольчої Армії Яна Зінкевич розповіла, що в зоні АТО присутній інформаційний вплив Росії. Про це вона повідомила в інтерв'ю Styler.

"На фронті є і сепаратистське телебачення, газети, радіо - все це там присутнє. Звичайно, мовить там і українське радіо, наприклад, "Військове радіо Армія". Але це все гола ініціатива! Або інший приклад. Бійці люблять слухати рок. І там одна хвиля з непоганими піснями, але це не наша хвиля, а російська. Те ж з газетами, телебаченням. Хтось думає, що це все дрібниці. Але де там?! Скрізь є свій "25 кадр" - інформація, яка потроху так капає і запам'ятовується", - розповіла Яна.

"До речі, приходять і такі люди, які не можуть повірити, що на фронті не заробляють "шалені бабки" і американці нам не допомагають. Тобто такі "інформаційні бомби", запущені з боку Росії, дають про себе знати", - додала волонтерка.

Нагадаємо, що волонтер Яна Зінкевич розповіла про настрої, що панують в зоні АТО.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся