ua en ru

Дочка одного з ватажків "ЛНР" зникла після викриття ЗМІ

Дочка одного з ватажків "ЛНР" зникла після викриття ЗМІ Фото: Ігор Корнет (mvdlnr.ru4)

Напередодні з'явилася інформація про місце навчання дівчини

Дочка одного з ватажків "ЛНР" Ігоря Корнета зникла з Національного університету "Харківська юридична академія імені Ярослава Мудрого", після того як в ЗМІ оприлюднили її біографію. Про це повідомляє ТСН.

Марина Корнет перестла з'являтися на заняттях, відключила телефон і видалила сторінку з соцмереж.

Повідомляється, що в вуз дівчина поступила влітку 2014 року. Вона вчиться в інституті прокуратури на бюджеті, але стипендії не отримує, а в минулому році мала академічну заборгованість.

Де зараз знаходиться Марина Корнет, невідомо. Однокурсники говорити про Марину з журналістами не хочуть.

Однак вдалося з'ясувати, що в Харківській області живуть її бабуся і дід Катерина і Сергій Грамотєєві. Вони проживають під Харковом, у селищі Башкирівка, на території якого розташована військова частина. Спілкуватись з журналістами батьки матері Марини не захотіли. Сказали тільки, що зятя не бачили кілька років і з ним не спілкуються.

Раніше в мережі показали життя дочки одного з ватажків "ЛНР".

"Поки її батя Плотву (Ігоря Плотницького. - ред.) по підвалах ганяє, його дочка вчиться у нас в універі. Грошей у неї як бруду. Одному з женихів годинник за 10 тисяч зелених подарувала. Спочатку жила в сьомому гуртожитку на п'ятому поверсі, в кімнаті 505. А тепер квартиру в центрі Харкова за 20 тисяч знімає", - розповів студент вишу.