ua ru

У Донецькій області зник 12-річний хлопчик

У Донецькій області зник 12-річний хлопчик Фото: Іграшка (РБК-Україна)

Поліція Краматорська шукає зниклу дитину

У Донецькій області зник безвісти хлопчик 2005 року народження, який 3 липня близько 8:00 пішов гуляти. Про те, де він знаходиться зараз, нічого невідомо. Краматорським відділом поліції Головного управління Національної поліції Донецької області встановлюється місцезнаходження дитини, повідомляє Дружківське відділення Краматорського відділу поліції області.

Лише через добу після зникнення бабуся Богдана Кочурова повідомила в поліцію.

За даними правоохоронців, вранці 3 липня 2017 року її онук пішов гуляти на вулицю, однак додому не повернувся. Жінка стверджує, що одразу не кинулась його шукати бо подумала, що хлопчик залишився ночувати у матері. Через дому вона зрозуміла, що її онук безслідно зник, і вирішила звернутись по допомогу.

На зріст Богдан 155 см, худорлявої статури, світло-русяве волосся, без особливих прикмет. Був одягнений у помаранчеву футболку та сині джинси.

У Донецькій області зник 12-річний хлопчик

Фото: Зник Богдан Кочуров (dn.npu.gov.ua)

Правоохоронці повідомляють, що родина за місцем мешкання характеризується негативно. Бабуся і матір зниклого хлопчика схильні до вживання спиртних напоїв. Матір Богдана мешкає від нього та його бабусі окремо і життям сина зовсім не цікавиться.

"Наразі весь особовий склад Краматорського відділу поліції задіяно на пошуки зниклого хлопця, орієнтування з його прикметами розповсюджені на блок-пості, авто- та залізничних вокзалах, у місцях масового скупчення людей", - повідомили в прес-службі поліції.

Всім, хто має будь-яку інформацію про місце знаходження розшукуваної дитини, звертатися на лінію 102.

До речі, у Києві зникла 73-річна жінка з провалами в пам'яті.