ru ua

"Єдність усього народу": Порошенко зворушливо привітав українців з Днем вишиванки

"Єдність усього народу": Порошенко зворушливо привітав українців з Днем вишиванки Українці (фото: РБК-Україна)

День вишиванки 2018 в Україні відзначається 17 травня

День вишиванки 2018 президент України Петро Порошенко розповів, як шанують українські традиції в його родині, а також привітав всіх жителів нашої країни з цим святом.

"Споконвіку в українських родинах майстерність вишивання сорочок передавалася від матері до доньки, що символізувало єдність поколінь та єдність усього народу. Так і прабабуся Марини Катерина Нікіфорівна передала любов до національного вбрання своїй доньці Ганні Тимофіївні, а Марина своїм донькам - Саші та Жені. Нехай і надалі вишита сорочка залишається символом чистоти, символом роду та любові до своєї землі, своєї Батьківщини. З Днем вишиванки!" - написав президент на своїй Facebook-сторінці.

Порошенко також опублікував зворушливе відео з підбіркою фотографій своєї сім'ї.

#ДеньВишиванки

Споконвіку в українських батьківщинах майстерність вишивання сорочок передавалася від матері до доньки, що символізувало єдність поколінь та єдність усього народу. Так і прабабуся Маріні Катерина Нікіфорівна передала любов до національного вбрання своїй доньці Ганні Тимофіївні, а Марина своїм донькам - Саші та Жені. Нехай і надалі вишита сорочка залишається символом чистоти, символом роду та любові до своєї землі, своєї Батьківщини. З Днем вишиванки!

Опубліковано Петром Порошенком 16 травня 2018 р.

Порошенко привітав українців з Днем вишиванки (facebook.com/petroporoshenko)

Коментатори також вітають всіх з Днем вишиванки.

"Єдність усього народу": Порошенко зворушливо привітав українців з Днем вишиванки

Скріншот коментарів (facebook.com/petroporoshenko)

День вишиванки - колоритне українське свято, до якого може долучитися кожен. Як він пройде в цьому році, афіша заходів, і що потрібно знати про історію та традиції Дня вишиванки - у матеріалі Styler.

Добірка самих незвичайних двориків Києва