ua en ru

Євробачення 2017: Турист з Німеччини перевірив комфортність Києва для приїжджих

Євробачення 2017: Турист з Німеччини перевірив комфортність Києва для приїжджих Кадр з відео (YouTube/DW Ukrainian)

Німецький турист перевірив столицю України "на виживання"

У зв'язку з проведенням в Києві міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2017, кореспондент українського Deutsche Welle і турист з Німеччини перевірили, як буде іноземцю в столиці. Таким чином, вони хотіли дізнатися, чи зможе "вижити" турист під час проведення пісенного конкурсу Євробачення в Києві. Відповідне відео опубліковане на каналі DW Ukrainian в YouTube.

Турист разом з кореспонденткою протестував навігацію, міський транспорт і готовність киян допомогти дістатися до необхідного місця.

Перебуваючи на столичному вокзалі, Андреас здійснив спробу знайти вбиральню. Потім йому треба було домовитися про проїзд у таксі та дізнатися його вартість. Турист також з'ясовував особливості роботи столичного громадського транспорту. Знаючи англійську на досить високому рівні, Андреас спробував спілкуватися з киянами. Він шукав шлях до виставкового центру біля метро "Лівобережна", де має відбутися Євробачення 2017. Він побував і на самій станції, де поки ще не закінчений дороговартісний ремонт.

Виявилося, що Київ зовсім не готовий приймати іноземців, не дивлячись на витрачені ресурси для облаштування міста в зв'язку з Євробаченням. Проте до місця проведення абияк Андреас добрався.

Відео: Експеримент "на виживання" німця в Києві (YouTube/DW Ukrainian)

До речі, жителі окупованого Донбасу відреагували на безвіз.