ua en ru

У Генічеську попрощаються із загиблими командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади

У Генічеську попрощаються із загиблими командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади Фото: (annfrost-stock.deviantart.com)

12 квітня від кулі снайпера загинув заступник командира взводу 34-го окремого мотопіхотного батальйону Денис Начосний

12 квітня від кулі снайпера загинув заступник командира взводу 34-го окремого мотопіхотного батальйону Денис Начосный, відомий за позывному "Чечен". У неділю, 15 квітня, з військовослужбовцем простяться в Генічеську. Прощання з бійцем пройде за адресою вулиця Соборна, 82, в дві години дня. Про це повідомляє новинне агентство Цензор.НЕТ.

Денис Начосный народився в Херсонській області, в селі Маркеево Чаплинського району, 2 вересня 1986 року. Він жив у Генічеську. У 2015 році місцевий військкомат Генічеська закликав Дениса для проходження військової служби в лавах Збройних сил України в рамках мобілізації. По закінченню терміну служби висловив бажання добровільно залишитися в лавах ЗСУ, підписавши контракт.

З вересня 2016 боєць проходив військову службу за контрактом у в/ч А4395 (34-й окремий мотопіхотний батальйон 57-ї окремої мотопіхотної бригади) на посаді заступника командира взводу, виконував обов'язки командира взводу. Денис був активним учасником АТО: воював в Авдіївці, Пісках, Райгородці. У загиблого залишилася сім'я і літні батьки.

У Генічеську попрощаються із загиблими командиром 57-ї окремої мотопіхотної бригади

Фото: Завтра у Генічеську простяться з воїном 57-ї ОМБр Денисом Начосным (позивний Чечен) (censor.net.ua)

Нагадаємо, що під Старобільськом 14 квітня вшанували пам'ять загиблих бійців АТО. У рамках акції "Людина живе, доки її пам'ятають" під Старобільськом в Луганській області, місцеві активісти, ветерани антитерористичної операції на Донбасі, школярі та студенти 14 квітня вирушили до могил загиблих бійців. Вони принесли власноруч зроблені вінки до могил "айдарівців", загиблих в гарячих точках 4 роки тому.