ua en ru

Голова Меджлісу підтримав зрив концерту Райкіна в Одесі

Голова Меджлісу підтримав зрив концерту Райкіна в Одесі Фото: Рефат Чубаров (rada.gov.ua)

Чубаров вважає рішення про проведення концерту в Одесі цинічним

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров підтримав зрив концерту російського артиста Костянтина Райкіна в Одесі. Про це Чубаров повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Я не відчуваю стан психічного дискомфорту, викликаного вчорашнім зривом в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі моноспектаклю Костянтина Райкіна", - написав політик на своїй сторінці і додав, що Райкін абсолютно свідомо підтримав президента РФ Путіна, який розв'язав війну і вторгся в Крим.

"Костянтин Райкін - абсолютно свідомо підтримав Путіна, який розв'язав війну проти України. Це завдяки схваленню мільйонів "райкиных" російські війська вторглися до Криму і окупували мою батьківщину", - написав політик.

Рефат Чубаров засуджує бажання російського актора заробити гроші на своїх виступах в Україні і вважає рішення про проведення концерту Райкіна в Одесі цинічним.

"Костянтину Райкіну абсолютно наплювати на жителів Криму, на кримськотатарський народ, що виступили проти окупації, а тепер стали цілеспрямованим об'єктом для репресій і гонінь. Після закінчення деякого часу Костянтин Райкін нічтоже сумняще, вирішив заробити гроші в Україні. Але не для того, щоб допомогти дітям кримських політв'язнів або сім'ям, загиблих від російських окупантів українських вояків і, тим самим, вимолити у кримських татар і українців вибачення за свою мерзотну позицію. Райкін вирішив цинічно принизити всіх нас, в'їхавши в Україну", - пояснив свою позицію Рефат Абдурахманович.

На думку голови Меджлісу, злочинними є не дії активістів, які зірвали концерт російського гостя, а дії, пов'язані з організацією гастролей Райкіна. Крім того, він зазначив, що злочинцями є ті, хто не видав заборони на в'їзд Райкіна в Україну.

"Тому я кажу "молодці" тим, хто вчора не дозволив Костянтину Райкіну відкрито глумитися над усіма нами, над Україною!

P. S. В даній історії злочинними є дії лише тих, хто: а) запросив Костянтина Райкіна на гастролі в Україну; б) хто був зобов'язаний заборонити Райкіну в'їзд в Україну, але не зробив цього", - підкреслив Чубаров.

Голова Меджлісу підтримав зрив концерту Райкіна в ОдесіГолова Меджлісу підтримав зрив концерту Райкіна в Одесі

Скріншот поста (facebook.com/dogrujol)

Нагадаємо, в Одесі зірвали концерт "крымнашиста"-Костянтина Райкіна.