"Ситуація загострилася": Горбачов дав невтішний прогноз з приводу "великої угоди" Путіна з Трампом

Середа 12 квітня 2017 09:34
Горбачов дав невтішний прогноз з приводу "великої угоди" Путіна з Трампом
Фото: Дональд Трамп (whitehouse.gov/administration/president-trump)

Перший президент СРСР висловив тривожні побоювання щодо відносин між РФ та США

Перший президент СРСР Михайло Горбачов заявив, що незважаючи на всі надії та заяви Росії про готовність до великої угоді між Кремлем і новою адміністрацією Білого Дому, відносини між РФ з США тільки загострилися. Таку думку Горбачов висловив в інтерв'ю "Интерфаксу".

У зв'язку з візитом Держсекретаря США Рекса Тіллерсона в Росію,під час якого обговорюватимуться ситуація в Україні та боротьба з тероризмом, Горбачов зауважив, що є тривожні побоювання з приводу відносин між Кремлем і Вашингтоном.

Прогнози щодо "великої угоди" Путіна з Трампом, за словами Горбачова, не підтвердилися. Більше того, з урахуванням останніх подій в Сирії – ситуація тільки загострилася.

"Є серйозні підстави для тривоги. Оцінки і прогнози тих, хто розраховував на "велику угоду" між Росією та США, не підтвердилися. Більш того - ні по одному пункту російсько-американського порядку денного немає прогресу. Останні події в Сирії ще більше загострили обстановку. Все це, я думаю, тому, що сторони так і не приступили до повноцінного діалогу. Будемо сподіватися, що зараз він нарешті почнеться", - сказав Горбачов.

До речі, держсекретар США Рекс Тіллерсон прибув до Москви.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся