ua en ru

Гори ясно: у Дніпрі чоловік розвів багаття посеред своєї квартири

Гори ясно: у Дніпрі чоловік розвів багаття посеред своєї квартири Колаж РБК-Україна

У Дінпрі мешканець вирішив зігрітися незвичайним способом

20 березня в Дніпрі мешканець будинку, який розташований на вулиці Богдана Хмельницького, намагався розвести багаття посеред квартири. Про це повідомляє "Інформатор".

Близько 21:30 на лінію "101" повідомили про те, що в під'їзді одного із будинків стоїть сильний дим. Пожежно-рятувальні частини відразу ж виїхали за адресою, а прибувши на місце, з'ясувалося, що дим йде з квартири на першому поверсі, але їм ніхто не хотів відкривати.

Пожар у Дніпрі (фото: dp.informator.ua)

Тоді пожежники вирішили викликати на підмогу патрульних, які допомогли їм розкрити двері. З'ясувалося, в квартирі знаходився мешканець, якому відключили світло та газ, і він вирішив незвичайним способом зігрітися. Чоловік розпалив дрова в каструлі, а поруч він встановив імпровізовану витяжку.

Пожар у Дніпрі (відео: dp.informator.ua)

Коли екстрені служби відкрили квартиру, чоловік почав доводити їм, що він нічого не підпалював, однак у будинку була виявлена каструля з вугіллям, яка свідчила про зворотне.

Мешканці під'їзду кажуть, що таку ситуацію їм доводиться спостерігати не в перший раз. Сусіди вказують на неадекватну поведінку чоловіка, за їх словами, вони навіть подавали заяву в поліцію.

Нагадаємо, що в Дніпрі відбулося страшне вбивство: у дворі приватного будинку недалеко від центру міста на вулиці Надії Олексієнко живцем спалили людину.

Раніше поліцейські затримали 38-річного жителя Дніпра, який підозрюється в жорстокому вбивстві та розбійних нападах на пенсіонерок. Зловмисник був неодноразово судимий.

Нагадаємо, нещодавно в Дніпропетровській області в Кировом Розі поліцейський наштрикнув на вила бродячого пса, після чого кинув у багаття.