Гряде скандал: кіностудія Довженка може стати російською

Неділя 21 січня 2018 10:11
Гряде скандал: кіностудія Довженка може стати російською
Фото: Кіностудії ім. Довженка (wikimedia.org)

Землю студії передадуть російській компанії

У Національній кіностудії ім. Довженка заявили, що частину її землі мають намір передати компанії "Трансбуд", заснованої російської "Роснефтью", сообщает прес-служба.

На кіностудії повідомили, що київська влада видала дозвіл на виділення ділянки ТОВ "Трансбуд" 12 грудня 2017 року.

"На комісії Київської міської ради були присутні представники кіностудії, які були категорично проти відчуження землі. Спочатку депутати прислухалися до аргументів користувачів землі і не підтримали виділення ділянки ТОВ "Трансбуд", але після того як представники кіностудії пішли з засідання, депутат Владислав Михайленко з голосу підняв питання про переголосування, і врешті-решт рішення було прийнято", - зазначили в кіностудії.

На Довженка додали, що компанія "Трансбуд" хоче отримати земельну ділянку, яка знаходиться у межах площі, яку кіностудія отримала ще в 1952 році.

В кіностудії акцентують, що згідно інформації, отриманої через сервіс YouControl, ТОВ "Трансбуд" є кіпрською компанією, заснованою "Роснефтью".

До речі, в 2018 році Національної кіностудії імені Олександра Довженка виповниться 90 років. У зв'язку з річницею кіностудію вирішили модернізувати, забезпечити технічне переоснащення та створити на її базі музей кіно.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся