ua en ru

У Харкові працює викладач-сепаратистка, що прославляє "русский мир"

У Харкові працює викладач-сепаратистка, що прославляє "русский мир" Фото: Владислава Броницька

Жінка продовжує бажати українцям смерті

Викладач Харківського національного юридичного університету Владислава Броницька публікує в соціальних мережах вірші про терористичні республіках і називає українців "окупантами". Про це пише видання NewsRoom.

Жінка-сепаратистка викладає в навчальному закладі економічну теорію. Крім цього вона пише вірші про "ополченцах Донбасу" та "української агресії". Крім того, Владислава Броницький виступає прихильником російської агресії і активно поширює фейки терористів.

alt

Так, наприклад, лише за 13 січня 2017 року на її сторінці опубліковано два матеріали із звинуваченнями "укрокарателей" - в обстрілі Дебальцеве, а також нібито у вбивстві та зґвалтуванні дівчини з Красногорівки.

alt

Незважаючи на антидержавну позицію, викладач не тільки залишається на волі, але і працює зі студентами. Незважаючи на внесення в базу "Миротворця" як "сепаратистки" і "активної учасниці проросійських мітингів", Владислава Броницька продовжує викладати у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, пише вірші про батальйоні Мозкового і отримує "поетичні нагороди" від росіян. І продовжує бажати українцям смерті.

Як раніше повідомлялося, у мережі відреагували на рішення Савченко оприлюднити списки полонених.