"Іміджевий хід": у Києві демонтують пам'ятник національному герою Росії

STYLERLIFE        16.11.2016 - 19:35
Фото: Пам'ятник Суворову (klymenko.data-tec.net)
Фото: Пам'ятник Суворову (klymenko.data-tec.net)

Ідею знесення пам'ятника Суворову підтримали випускники Київського військового ліцею

У столиці мають намір демонтувати пам'ятник російському полководцю, національному герою Росії Олександру Суворову, який знаходиться на території Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Про це повідомила народний депутат України Олена Сотник на своїй Facebook-сторінці.

"До сьогодні на території Київського військового ліцею прямо на вході стоїть не пам’ятник Івану Богуну, не пам’ятник герою АТО, а височенний пам’ятник Суворову, який був відомим російським полководцем, один із засновників російської військової справи і до сьогодні є національним героєм РФ. Навкруги постійно говорять про виховання української молоді, про патріотизм, але як його можна сформувати, якщо кожного дня молодь бачить російського героя?" - написала вона.

Сотник впевнена, що необхідно провести демонтаж та встановити пам'ятник Богуну, ім'ям якого названий ліцей.

"Це не тільки ідеологічний, але й імеджовий хід для української військової справи. Ми повинні показати прив’язку української армії до справжніх українських героїв. Сьогодні ми маємо можливість відтворити власну історичну справедливість", - додала політик.

 

#СВОЇГЕРОЇ Яким чином можна вплинути на свідомість української молоді? - Презентувати українських героїв, які мають дос...

Опубліковано Оленою Сотник 16 листопад 2016 р.

Вона також підкреслила, що ініціювали демонтаж пам'ятника Суворову випускники Київського військового ліцею.

Раніше Поклонська сплутала Суворова з персонажем комедії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся