Івано-Франківськ пропонують перейменувати на честь Героя Небесної сотні

Івано-Франківськ пропонують перейменувати на честь Героя Небесної сотні
Фото: Івано-Франківськ

Деякі жителі хочуть, щоб їх місто називалося Романо-Гуриківськ

Івано-Франківськ запропонували перейменувати на честь Героя Небесної сотні Романа Гурика. Відповідна петиція з'явилася на сайті електронних звернень до міської ради.

"Враховуючи те, що нинішня назва міста було дано радянською окупаційною владою з порушенням правил української мови і з політичних мотивів, а колишня назва "Станіслав" надано австрійським урядом - пропонуємо на розгляд пропозицію перейменування міста Івано-Франківськ в Романо-Гуриківськ - в честь патріота, який загинув захищаючи незалежність України", - йдеться в петиції

Івано-Франківськ пропонують перейменувати на честь Героя Небесної сотні

Як пише місцеве видання Galka.if.ua мама Романа - Ірина Гурик - сказала, що їх сім'я не поділяє думки автора петиції.

"Наше місто має свою назву - Івано-Франківськ. Якщо у когось бажання перейменувати місто, то правильно було б перейменовувати на Станіслав. Просимо всіх вас, не використовувати у таких обговореннях ім'я Романа", - прокоментувала петицію Ірина.

Зазначимо, що петиція викликала бурхливе обговорення у соцмережах, однак за чотири дні з моменту створення вона зібрала лише один підпис - самого автора.

Раніше в Івано-Франківську присвятили мурал 19-річному Героєві Небесної сотні.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся