ua en ru

Відомий соціолог заявила про провал української пропаганди на Донбасі

Відомий соціолог заявила про провал української пропаганди на Донбасі Фото: Елла Лібанова (wikipedia.org)

Експерт пояснила, що починати треба було ще у 1991 році

Відомий соціолог і керівник Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елла Лібанова розповіла про те, чому провалилася українська пропаганда на Донбасі. Про це повідомляє Хвиля.

Елла Лібанова на заході "Окуповані території – міф чи реальність?", яке було присвячено проблемам окупованих територій, пояснила, що основною причиною провалу пропаганди в Донбасі стала недостатня робота з місцевим населенням і відсутність достатньої інформації.

"Ми не пропагуємо свої ідеї, свої цінності, не намагаємося збільшити кількість своїх прихильників", - сказала Елла Лібанова.

Крім того, вона пояснила, що найбільш чутливі до російської пропаганди ті верстви населення, які знаходяться за межею бідності, які отримують інформацію переважно з телевізорів.

"Тобто, люди, у яких нічого немає, крім телевізора, для яких телевізор – основне джерело інформації. Я не буду говорити про те, як ми впливаємо на свідомість тих людей, які залишилися за КПП. Але ми навіть не намагаємося зараз працювати навіть в соціальних мережах, хоча це, за абсолютною думкою, всіх соціологів і є основне джерело інформації, яким довіряють мешканці Донбасу. Ми там не працюємо, нас там немає. Та я не про тих, хто робить такі речі за гроші. Я за те, щоб свідомі люди популяризували ідеї, українські цінності, українську національну ідею. Без цього нічого не буде. Ми чомусь вважаємо, що гуманітарні цінності, гуманітарні ідеї, гуманітарні дослідження –це щось другорядне", - підкреслила експерт і додала, що немає роботи саме з населенням.

Відео: Елла Лібанова про провал української пропаганди на Донбасі (YouTube/Yuriy Romanenkо)

Лібанова Елла Марленівна — вчений у галузі соціоекономіка, демографії та економіки праці, академік Національної академії наук України, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України.

До речі, соціолог озвучила небезпечну тенденцію в Україні.