ru ua

Відомий журналіст розповів, чому кримчани розчарувалися в Росії

Відомий журналіст розповів, чому кримчани розчарувалися в Росії Фото: Айдер Муждабаєв (investigator.org.ua)

Айдер Муждабаєв написав матеріал, в якому відверто описав свою думку щодо ситуації в окупованому півострові

Журналіст Айдер Муждабаєв впевнений в тому, що в окупованому Криму все сильніше зростає розчарування Росією. Своїми думками публіцист поділився в тексті для видання "Апостроф".

"Бажання знову стати за паспортом українцями, звичайно, у багатьох в Криму. У Криму взагалі зростає розчарування Росією, воно знаходиться на критичному рівні. Люди відчувають безвихідь і з-за того, що Україна їх кинула і за них ніяк не бореться. З іншого боку, відчувається, що немає ніяких ілюзій щодо Росії не тільки у кримських татар, які спочатку були проти, не залишилося їх і в багатьох прихильників так званого "російського світу". З Криму приїжджають люди і розповідають, як вони там спілкуються з колишніми прихильниками анексії", — вважає Муждабаєв.

Також журналіст зазначив, що всупереч численним гаслам "влади" окупованого криму, життя на півострові краще не стала,

"Ніхто не став жити краще, м'яко кажучи. Вони стали жити гірше: ціни величезні, роботи немає, туристів мало. Вже загальна думка, навіть у цих людей, що краще б в Україні залишилися і нічого не міняли б. Правда, є маленький нюанс: їх вже ніхто не запитує", — резюмував Муджабаев.

Тим часом, скандального журналіста звинуватили в "підставі" в сюжеті про щасливе українці в Криму.