Під Києвом штрафами промишляють "липові" поліцейські

STYLERLIFE        29.10.2016 - 12:01
Фото: Держномери "липових" поліцейських (obozrevatel.com)
Фото: Держномери "липових" поліцейських (obozrevatel.com)

Невідомі на авто поліції їздять на Старообухівській трасі

В Київській області на Старообухівській трасі невідомі особи під виглядом українських поліцейських зупиняють авто і вимагають з водіїв штрафи, нібито за порушення правил дорожнього руху.

"28 жовтня, я їхав по Старообухівській трасі в автомобілі з трьома людьми. О 16:10 на 31-му кілометрі нас наздогнав "поліцейський" автомобіль номер 0265, включив всі маяки. З нього вийшли дві людини, підійшли до нас і заявили, що ми порушили правила дорожнього руху", - розповів "Обозревателю" розповів екс-голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Данілов.

Данилов зазначив, що у "поліцейських" не було рації і нагрудних знаків.

"Я запитав: "А що трапилося?" Ті відповіли: "510 гривень". "За що?" - "Штраф, ви порушили правила дорожнього руху", - зазначив Данилов.

Коли він попросив їх представитися і скласти протокол, ті спочатку "мовчали як риби", "швидко віддали нам документи", швидко сіли в машину і поїхали.

Як припустив політик, "з великою часткою ймовірності", подібним "бізнесом" промишляють співробітники охоронної компанії з селища Конча-Заспи, розташованого поблизу.

"Вони заїжджають на Обухівську трасу на "полювання" на водіїв, які не розуміють різниці між справжніми і липовими поліцейськими", - додав він.

Раніше в Рівненській області старенька допомогла затримати псевдополицейских.

On Top