ru ua

З коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігу

З коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігу Фото: Перехід (facebook.com/comments.news.zp)

Жінки з маленькими дітьми тепер насилу скористаються переходом

У Запоріжжі біля греблі Дніпровської гідроелектростанції заблокували величезною купою снігу частину підземного переходу. Відповідні фото опубліковані на сторінці "Запоріжжя. Новини і коментарі" у соцмережі Facebook.

Варто відзначити, що велике перехрестя при в'їзді на греблю перетнути можна тільки по підземному переходу. Однак зараз батькам з колясками буде не просто спуститися в перехід або піднятися наверх.

З коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігуЗ коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігуЗ коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігуЗ коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігуЗ коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігуЗ коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігуЗ коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігуЗ коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігу

Фото: Перехід в районі ДніпроГЕСу (facebook.com/comments.news.zp)

З коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігуЗ коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігу

Фото: Перехід в районі ДніпроГЕСу (facebook.com/comments.news.zp)

"Батьки з дітьми в колясках зможуть спуститися під землю по спеціальних рейках тільки з боку меморіалу загиблим під час Другої світової війни "Скорбна мати", - зазначили в місцевому виданні mz.zp.ua.

З коляскою не проїхати: у Запоріжжі заблокували підземний перехід величезною купою снігу

Скріншот поста (facebook.com/comments.news.zp)

До речі, киян розлютив черговий "герой паркування" на Подолі.

Безглузді і смішні ситуації при парковці (відео: STYLER.rbc.ua)