ua en ru

Королева Єлизавета II написала лист хлопчику із Запоріжжя

Королева Єлизавета II написала лист хлопчику із Запоріжжя Фото: Єлизавета II (flickr.com)

У листі монарх відповіла на запитання дитини

10-річний Савелій Васильєв із Запоріжжя отримав лист від британської королеви Єлизавети II. Про це повідомляє Укрінформ.

"Я давно цікавився культурою Великобританії: англійськими казками та легендами про короля Артура, лицарів Круглого столу і чарівника Мерліна, вивчав географію цієї острівної держави, Букінгемський палац, багато читав про англійську королеву, намагався уявити собі її життя. І одного разу вирішив написати Єлизаветі II - запитати, чи відчуває вона по-справжньому себе королевою в своїх королівських палатах, який з шести тронів в неї улюблений, чи вірить вонав чарівника Мерліна та інше", - розповів хлопчик.

Офіційну відповідь від королеви підготувала за дорученням Єлизавети II її фрейлін Дженніфер Гордон-Леннок. У листі монарх подякувала маленького українця за інтерес до англійської культури.

Сам лист надруковано на королівській папері кольору слонової кістки з гербом Букінгемського палацу.

До речі, королева Великобританії і Північної Ірландії Єлизавета II взяла в оренду земельна ділянка в центрі столиці України.

Її королівському величності передається в оренду ділянку площею 0,1622 гектара з последущим правом власності на нерухомість. За попереднім розрахунком, нормативно грошова оцінка становить 11 мільйонів 367,5 гривень. Орендна плата в місяць становитиме 568,4 тисячі гривень.