ua en ru

Кравчук розповів, як би зараз зустріли Януковича українці

Кравчук розповів, як би зараз зустріли Януковича українці Фото: Леонід Кравчук (РБК-Україна)

За словами Кравчука, деякі підтримали б Януковича

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук розповів, як би зараз люди зустріли президента-віткача Віктора Януковича, якби він з'явився. Про це повідомляє видання "Гордон" з посиланням на телеканал NewsOne.

"Я думаю, що знайшлося б дуже мало людей, які б його підтримали. Те, що він втік, не було найгіршим у його вчинках. Найстрашніше те, що він закликав Путіна і Росію ввести війська в Україну. Це зрада, і це доведений факт, тому що він озвучений в Організації Об'єднаних Націй на Раді Безпеки і є відповідний документ...", - сказав Кравчук.

"Я думаю, Віктор Федорович це знає, і він, звичайно, розуміє, що з'являтись в Україні недоцільно. Це з об'єктивних причин. А чисто по-людськи: що б він міг робити зараз тут, в Україні? Ось таке питання я задаю собі і не знаходжу відповіді. Стати опозиціонером чи балотуватися в депутати, президенти? Що б він міг запропонувати українському народові як особистість, як політик? Я не знаходжу відповіді", - додав він.

Як раніше повідомлялося, перший президент України Леонід Кравчук заявив, що протистояння між Росією та Україною триває вже понад 300 років.