ru ua

У Кременчуці прямо з лікарні зникла жінка з однорічним сином

У Кременчуці прямо з лікарні зникла жінка з однорічним сином Фото: З лікарні пропали мати з дитиною (РБК-Україна)

Чоловік вже третій день шукає свою сім'ю

У Кременчуці Полтавської області з лікарні пропала 26-річна Ольга Жаботинська і її однорічний син Добриня. Про це повідомляє місцеве видання "Кременчуцький Телеграф".

У Кременчуці прямо з лікарні зникла жінка з однорічним сином

Фото: Ольга Жаботинська, її чоловік Євген і син Добриня (telegraf.in.ua)

Чоловік Ольги розповів, що його дружина разом з дитиною перебували в лікарні. У понеділок, 11 грудня, у жінки телефон відключився. Євген вранці наступного дня поїхав у лікарню до дружини, проте її там вже не застав. Сина теж ніде не було.

Співробітники медичного закладу розповіли, що в понеділок ввечері, 11 грудня, жінка з дитиною пішла. Де вони зараз знаходяться, ніхто не знає.

У Кременчуці прямо з лікарні зникла жінка з однорічним сином

Фото: Ольга Жаботинська і син Добриня (telegraf.in.ua)

Ольга Жаботинська була одягнена в сині джинси, чорну куртку, чорну спортивну шапку і коричневі черевики з хутром. При собі мала чорну спортивну сумку "Діодора" з блакитними кишенями.

Однорічний Добриня був одягнений у синій комбінезон зі світловідбиваючими смугами, пінетки у вигляді собачок сірого кольору, блакитну шапку.

У Кременчуці прямо з лікарні зникла жінка з однорічним сином

Фото: Ольга Жаботинська (telegraf.in.ua)

Всіх, хто володіє будь-якою інформацією про місцезнаходження жінки і дитини, просять звернутися в поліцію або зателефонувати родичам: 098-631-35-00 – чоловік Євген, 068-984-58-92 - мама Людмила Анатоліївна, 097-638-09-69 - сестра Марина.

Нагадаємо, що під Києвом пропав підліток.

У неділю, 10 грудня, близько 16:00 хлопець посварився з батьками, пішов з дому і досі не повернувся.

Прикмети Данила: зріст 180 сантиметрів, середня статура, русяве коротке волосся, блакитні очі.

Хлопець народився 4 грудня 2000 року. Проживає в смт Ворзель за адресою Яблунская, 26. Навчається в 11-му класі Ірпінської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5.