ua en ru

У Кривому Розі при дивних обставинах зникла шестирічна дівчинка

У Кривому Розі при дивних обставинах зникла шестирічна дівчинка Фото: У поліції розглядають всі можливі версії зникнення дівчинки (РБК-Україна)

Дитину шукають близько півсотні правоохоронців і волонтерів

У Кривому Розі зникла шестирічна дівчинка з дитячого будинку сімейного типу. Про це повідомляє видання "Сегодня".

Повідомляється, що прийомні батьки дівчинки відразу ж звернулися в поліцію. Але обставини інциденту зникнення дитини мати-вихователь Тетяна пояснити не може.

За її словами, рано вранці сімейство поїхало на вокзал зустрічати старшу дочку. З ними була і шестирічна дівчинка по імені Аміна. Мати-вихователька повідомляє, що дівчинка могла зникнути в двох місцях - на трасі, коли попросилася в туалет, або на вокзалі.

Через добу після зникнення дівчинки її прийомних батьків запросили на допит в поліцію. Прийомна мати стверджує, що її чоловіка змусили зізнатися в тому, що дитина пропала не випадково.

В даний час правоохоронні органи відкрили кримінальну справу на батьків-вихователів зниклою за статтею "умисне вбивство" з додатковою правовою кваліфікацією "Пропала безвісти". У поліції розглядають всі можливі версії зникнення дівчинки.

Зниклу дитину шукають близько півсотні правоохоронців та волонтери. Після зникнення Аміни соцслужби вирішили тимчасово забрати з сім'ї всіх дітей.

Відео: У Кривому Розі зникла шестирічна дівчинка (youtube.com/Сегодня)

До речі, дівчинку, яка пропала в Запоріжжі, знайшли з важкою травмою голови.