Кросовер Tesla X тричі обігнав Ferrari F430 в заїздах на 402 метри

Кросовер Tesla X тричі обігнав Ferrari F430 в заїздах на 402 метри Фото: Кросовер тричі виграв у суперкара в заїздах на чверть милі (стоп-кадр відео)

Електричний кросовер Tesla Model X P90D змагався в дрег-рейсингу з суперкаром Ferrari F430 Spider і переміг у трьох заїздах з трьох

Тричі кросовер Tesla Model X P90D ставав на стартову лінію з суперкаром Ferrari F430 Spider і переміг у всіх трьох заїздах на дистанції в чверть милі.

Відео з переможними для Tesla Model X заїздами розмістив на своєму YouTube-каналі портал DragTimes.

У кожному з трьох заїздів електричний кросовер відривався від суперкара вже на старті, не залишивши супернику жодного шансу. За неофіційними даними, час проходження Model X дрэговой дистанції в чверть милі (402 метри) становить 11,7 секунди.

Нагадаємо, що Tesla Model X P90D оснащується двома електромоторами загальною потужністю 762 л. с. При використанні опціонального режиму налаштувань Ludicrous Mode, кросовер прискорюється від 0 до 96 км/ за 3,2 секунди. Максимальна швидкість обмежена 250 км/ч.

У свою чергу, суперкар Ferrari F430 Spider оснащений V8 об'ємом 4,3 літра, продуктивністю 490 л. с., а розгін до 96 км/год займає у нього 4,1 секунди. Максимальна швидкість відкритого суперкара досягає 311 км/ч. Чверть милі F430 Spider долає за 12,5 секунди.

До речі, нещодавно ми писали про українських електричних дрэгстерах, побудованих спеціально для швидкісних рекордів.