"На порозі великих потрясінь": Кримчани звинувачують Росію в тому, що півострів "перетворюється в незрозуміло що"

Кримчани звинувачують Росію в тому, що півострів "перетворюється в незрозуміло що"
Фото: "Зелені чоловічки" в Криму (pixabay.com/ru/users/chief)

На півострові для окупаційної влади назріває критична ситуація

Анексований Крим на порозі великих потрясінь, а в Кремлі не до кінця розуміють, що відбувається на півострові. Про це заявив кримський блогер Олександр Горний у своєму блозі на "Ехо Москви".

"У багатьох кримчан є ностальгія по Україні, але тій, яку вони знали до Майдану. Це не означає, що ростуть антиросійські настрої або проукраїнські, але ситуація двояка, яку вже складно не помічати. За застіллям багато розмов на цю тему, багато хто відкрито говорить про те, що не в таку Росію вони йшли... Серед кримських політичних і економічних еліт багато тих, хто має бізнес і нерухомість в Україні, от і кооперують свої зусилля, і плювати вони хотіли на підсумки референдуму", - написав він.

За словами блогера, на півострові "особлива історія з кримськими татарами".

"Це повністю неконтрольоване по факту питання. Якщо хтось вам скаже, що в Криму немає проблеми з кримськими татарами, то він або бреше або сліпий. Кримські татари досить швидко адаптувалися економічно, але більшість з них не хочуть і не збираються адаптуватися та інтегруватися в Російську Федерацію", - зазначив Горний.

Блогер підкреслив, що "Крим перетворюється в незрозуміло що" і в цьому повністю вина федеральних властей, які "довірили місцевим перефарбованим товаришам керувати таким складним суб'єктом РФ".

"Федеральна влада не розуміє процесів, які тут відбуваються. Чиновники приїжджають сюди наскоком, дивляться на % реалізації ФЦП, на рівень тих, хто голосував за "Єдину Росію", на картинку, де ходять люди з російськими прапорами, і не розуміють, що ситуація критична. Крим на порозі великих потрясінь. Але в Кремлі, мабуть, не до кінця розуміють, що відбувається тут", - резюмував він.

До речі, у Криму поскаржилися на аварійний стан пляжів.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся