ru ua

Літо триває: синоптик дала прогноз погоди на 5 вересня

Літо триває: синоптик дала прогноз погоди на 5 вересня Фото: Погода (РБК-Україна)

У деяких областях можливі невеликі локальні дощі

Народний синоптик Наталка Діденко розповіла українцям, яка погода чекає їх у середу, 5 вересня. Про це Діденко написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Наталка Діденко зазначила, що температура повітря досягає літніх показників, однак в повітрі вже відчувається осінь.

"Літо ніби і продовжується, температура повітря досягає липнево-серпневих значень, бретельки і дірки на джинсових колінах ще домінують, але вже нічна свіжість відчувається, листя вкрилися іржею, і календар натякає, що вже завтра не серпень, а 5 вересня. Осінь, хоч і молода", - написала синоптик.

Вона повідомила, що 5 вересня в усіх регіонах України буде тепло, а місцями навіть спекотно.

"У середу в Україні денна температура повітря буде комфортною, + 25 + 28 градусів, на Заході + 23 + 26 градусів. Хіба що на Півдні ще +30 градусів повештаються", - повідомила Діденко.

Вона попередила, що в деяких областях в середу пройдуть дощі.

"Але. Завтра короткочасні дощі з локальними грозами пройдуть на Заході, досягнуть Вінницької, Одеської області та частини Миколаївських районів. На решті території України ще буде сонячно і сухо", - написала синоптик.

Літо триває: синоптик дала прогноз погоди на 5 вересня

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

Наталка Діденко повідомила, що жителям південних областей варто очікувати зниження температури, а жителям східних – поривчастого вітру.

"Нюанс. У південній частині та на Сході східний вітер буде поривчастим. Спеціально для мешканців Півдня та особливо південного сходу: суттєво знизиться температура повітря 7-8 вересня, іноді навіть до + 22 + 26 градусів!" - попередила Діденко.

У столиці 5 вересня буде тепло і комфортно. Народний синоптик нагадала про необхідність поливати квіти і давати воду бездомним тваринам.

"У Києві завтра, 5 вересня, очікується розкішна погода, сухо, ясно, +26 градусів. Не забувайте поливати квіточки біля будинку і наливати в старі миски воду для вуличних тварин. Дуже сухо. Дощі й сніги ще будуть, а поки - бабине літо", - зазначила Наталка Діденко.

Літо триває: синоптик дала прогноз погоди на 5 вересня

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

до Речі, раніше ми писали про прогноз погоди на найближчі два тижні.

А також про те, що синоптики дали прогноз погоди на перший місяць осені.

Відео: РБК-Україна