ua en ru

У Лондоні пройде виставка української художниці з Криму

У Лондоні пройде виставка української художниці з Криму Фото: Марія Куликівська (Facebook)

Британська галерея представляє митців з конфліктних, військових, окупованих територій

У лондонській галереї "Аrt represent" пройде перша персональна виставка української художниці з Криму Марії Куликівської.

"Ця моя виставка називається "9 Травня". Всі роботи, навіть три мильних скульптури, несуть дуже сильний політичний сенс, посил. Три мильних скульптури спочатку я зробила в ізоляції в 2012 році. Ми встановили їх на різних локаціях території центру мистецтва під відкритим небом, для того, щоб спостерігати за крихкістю і не вічністю людського життя, тіла, за тим як ми старіємо і повільно зникаємо", – розповіла Куликівська, передає Крим.Реалії.

Як зазначила художниця, галерея "Аrt represent" представляє тільки художників з конфліктних, військових, окупованих територій.

Марія Куликовська народилася в Керчі, отримала ступінь магістра в галузі архітектури та образотворчого мистецтва в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури в Києві. Покинула Крим після російської анексії півострова, автор арт-кампаній, багато з яких спрямовані на залучення уваги до проблеми Кримського півострова.

У Москві 1 травня українська художниця з Криму Куликовська провела мистецьку акцію, виправши в Москві-річці прапор Криму.

До речі, в Києві з'явився мурал з таємним посланням.