У Львові місцеві жителі вимагають знести церква УПЦ МП

У Львові місцеві жителі вимагають знести церква УПЦ МП
Фото pixabay.com/jackmac34

Мешканці Львова стверджують, що церкву побудували незаконно

У Львові 28 січня місцеві жителі хочуть пікетувати церква УПЦ Московського патріархату, яка розташовується на проспекті Червоної Калини, 89. Про це сьогодні, 25 січня, під час сесії Львівської міської ради заявив депутат від ВО "Свобода" Андрій Карбовник, передає місцеве видання "Вголос".

Мешканці Львова стверджують, що церкву побудували незаконно, без відповідних документів.

"До мене неодноразово зверталися мешканці вулиці Антоненка-Давидовича та проспекту Червоної Калини з інформацією про те, що на земельній ділянці комунальної власності на проспекті Червоної Калини, 89 самовільно зведена будівля, в якому систематично проводять богослужіння представники Української православної церкви (Московського патріархату). Слід зазначити, що на пленарному засіданні Львівської міської ради 07.12.2017 я подав депутатський запит Львівському міському голові з вимогою звернутися з позовом до суду загальної юрисдикції про демонтаж об'єкта самовільного будівництва на пр. Червоної Калини, 89, та приведення земельної ділянки до попереднього стану", - зазначив "свободівець".

За його словами, на сьогодні є всі правові підстави для початку реалізації процедури демонтажу самовільно побудованих об'єктів на цій ділянці і приведення самої ділянки до попереднього стану.

"Незважаючи на це, з грубим порушенням строків, передбачених Законом України "Про статус депутатів місцевих рад", мені досі не дано відповіді на депутатський запит", – заявив Андрій Карбовник.

Депутат Львівської міської ради також вимагає провести службове розслідування щодо фактів ненадання відповіді на депутатський запит, зроблений на пленарному засіданні Львівської міської ради 07.12.2017 року щодо вимоги звернутися з позовом до суду загальної юрисдикції про демонтаж об'єкта самовільного будівництва на проспекті Червоної Калини, 89.

На сайті Львівської єпархії УПЦ МП поки відсутня реакція або які-небудь коментарі з приводу цієї ситуації.

Нагадаємо, що російська влада знову скаржаться на "утиск" УПЦ МП в Україні. На цей про "гоніння" на канонічне православ'я "згадав" міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся