ua en ru

"Мені дуже боляче": Ілон Маск розповів, як переживає через розрив з коханою

"Мені дуже боляче": Ілон Маск розповів, як переживає через розрив з коханою Фото: Ілон Маск (news.autoplus.fr)

Ілон зазначив, що йому важко знайомитися з новими людьми

Глава SpaceX і Tesla мільярдер Ілон Маск зізнався, що почуває себе погано через недавнього розлучення з актрисою Ембер Херд. Про це Ілон заявив під час інтерв'ю журналу Rolling Stone, передає "Сегодня".

Журналіст Ніл Штраусс під час інтерв'ю запитав про новий електромобіль Tesla Model 3. Маск взяв довгу паузу і сказав, що переживає через розрив з коханою жінкою.

Маск навіть запропонував перенести інтерв'ю на інший день.

"Я був по-справжньому закоханий і мені дуже боляче. Якщо чесно, скоріше вона розлучилася зі мною, чим я з нею", – сказав він.

Бізнесмен запитав у журналіста ради, варто починати нові стосунки. Штраусс відповів, що спочатку розумно розібратися в причинах того, що відносини з письменницею Жастин Маск, шлюб з актрисою Талулой Райлі та відносини з Ембер Херд закінчилися розлученням.

"Я сказав йому, що, можливо, "застрибнути" у нові відносини зараз — не найкраща ідея. І що можливо йому варто зробити паузу і спробувати розібратися, чому всі його минулі відносини не працювали на довгій дистанції: наприклад, його шлюб з письменницею Жастин Маск, його шлюб з актрисою Талулой Райлі і його недавнє розлучення з Ембер Херд", – розповів журналіст Ніл Штраусс.

Ілон зазначив, що йому важко знайомитися з новими людьми.

"Я шукаю довгострокових відносин. Мені не потрібен хтось на одну ніч. Я шукаю серйозного партнера або споріднену душу, щось на зразок цього", – заявив він.

"Мене вбиває те, що я лягаю спати на самоті. Я прекрасно знаю, як це - перебувати у великому порожньому будинку, чути відлуння своїх кроків, лягає в ліжко - а поруч нікого немає", — зізнався Маск.

Нагадаємо, що Ілон Маск розлучився з відомою американською актрисою, колишньою дружиною Джонні Деппа, Ембер Херд.