ua en ru

"Можу зрадити Путіна ще 20 разів": Ганапольський висловився про свою зраду Росії

"Можу зрадити Путіна ще 20 разів": Ганапольський висловився про свою зраду Росії Матвій Ганапольський і Володимир Путін (Колаж РБК-Україна)

Журналіст розповів, за що зрадив президента РФ

Відомий російський журналіст Матвій Ганапольський висловився з приводу закидів росіян у зраді. Відповідну заяву він зробив у програмі "Бацман" на телеканалі "112 Україна".

Ведуча програми Олеся Бацман поцікавилася у Ганапольського, чи не хоче він повернутися назад до Росії, на що журналіст заявив, що він звідти і не виїжджав, оскільки досі працює там, зокрема на радіо "Эхо Москвы".

Також, за його словами, він продовжує їздити до себе додому і до друзів. Однак Ганапольський додав, що йому зараз комфортно в Україні.

"Мені тут зараз зручно і комфортно. Я вважаю, що тут можу нормально знайти застосування своїм силам. Колись я думав, що і в Росії так буде. До 2004 року. Навіть, вважайте, до 2008-го. Але після того, як там почався цирк, після того, як почалася війна з Грузією, як з'явилося ось це державне телебачення з Соловйовими, мені там важко було знаходитися. Я поїхав мандрувати світом. Були найрізноманітніші контракти. Після цього мене запросили працювати сюди", - зазначив він (на відео 16:45 хвилина).

Відео: Інтерв'ю з Ганапольським (YouTube/112 Україна)

"У Росії кажуть: "Ганапольський зрадив Росію". Кого я зрадив? Росію-матінку, її берізки я зрадив, чи що? Володимира Володимировича зрадив з задоволенням. Ніякої проблеми. Можу зрадити його ще 20 разів. Перший раз я його зрадив за фальшиві вибори в Держдуму, які він влаштовував для себе коханого: "Помремо ж під Москвою!". Пам'ятаєте, як він стояв на Манежці? Потім я його ще зрадив його за війну з Грузією в 2008 році. Ось недавно, пару років тому, зрадив за війну з Україною. Обійдеться Путін без мене. Зміниться країна - будемо розглядати. З хорошими, пристойними людьми, наприклад, з радіостанцією "Эхо Москвы", моїми друзями і колегами, з якими мене пов'язує життя, я з великим задоволенням співпрацюю", - розповів Ганапольський.

До речі, Ганапольський розповів, як українці "забили" на Росію.