ru ua

"Можу собі дозволити": Жебрівський прокоментував свій відпочинок в ОАЕ

"Можу собі дозволити": Жебрівський прокоментував свій відпочинок в ОАЕ Фото: Павло Жебрівський (facebook.com/zhebrivskyi)

Раніше в мережі з'явилися фотографії Жебрівського з відпочинку в ОАЕ

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський прокоментував свій відпочинок в дорогому готелі в ОАЕ. Про це повідомляють Новини Донбасу.

Він заявив, що може дозволити собі відпочинок в Об'єднаних Арабських Еміратах, незважаючи на те, що вартість проживання в готелі становила близько тисячі доларів на добу.

"1,5 мільйона – дивіденди, 1 мільйон гривень – матеріальна допомога від підприємства, на якому я є акціонером. Приблизно 600 тисяч (за рік) заробітна плата, 600 тисяч у дружини зарплата і так далі", – сказав глава адміністрації.

"Я на день народження на 5 днів поїхав відпочити, якийсь чоловік сфотографував, і всі сайти показали, як Жебрівський за тисячу доларів в день може собі дозволити. Так, можу! Я за це заплатив податки", – додав він.

22 березня Сергій Іванов опублікував на своїй сторінки в Facebook фотографії Жебрівського з відпочинку в ОАЕ.

"Можу собі дозволити": Жебрівський прокоментував свій відпочинок в ОАЕ

Фото facebook.com/applecrysis

За словами Іванова, номер у п'ятизірковому готелі One&Only Royal Mirage Dubai коштує близько 1000 доларів.

"Можу собі дозволити": Жебрівський прокоментував свій відпочинок в ОАЕ"Можу собі дозволити": Жебрівський прокоментував свій відпочинок в ОАЕ

Фото facebook.com/applecrysis

"А знаєте що. Давайте щиро, від душі порадіємо за голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського, який переживає цей паскудний холодний березень в п'ятизірковому готелі One & Only Royal Mirage Dubai, ОАЕ. Вартість проживання - близько 1000 доларів на добу. І киньте ваші плебейські забобони - просто на Славкурорте ще не сезон", - написав Іванов.

"Можу собі дозволити": Жебрівський прокоментував свій відпочинок в ОАЕ

Скріншот поста (facebook.com/applecrysis)

Раніше повідомлялося, що Супрун закликала українців підтримати боротьбу з корупцією в країні.

Хайп-таксі # 7: "Ваше ставлення до еміграції" (відео: РБК-Україна)