ua en ru

МОК заборонив використовувати російський прапор навіть уболівальникам

МОК заборонив використовувати російський прапор навіть уболівальникам Фото wada-ama.org

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цю інформацію

Головний редактор дирекції спортивного мовлення Першого каналу Василь Конов розповів, що на Олімпіаді-2018 уболівальникам заборонено проносити на спортивні об'єкти прапори країн, що не беруть участь в Іграх. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

"Росія не бере участі в Олімпійських іграх. Тобто формально прапор Росії під забороною на всіх об'єктах Ігор", - написав він.

МОК заборонив використовувати російський прапор навіть уболівальникамСкріншот поста (twitter.com/VasilyKonov)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цю інформацію. Російські користувачі запропонували взяти на трибуни прапор Сербії, який, як ми знаємо, ідентичний російському, тільки кольору розташовані навпаки.

МОК заборонив використовувати російський прапор навіть уболівальникамМОК заборонив використовувати російський прапор навіть уболівальникамСкріншот коментарів (twitter.com/VasilyKonov)

Також Конов повідомив, що МОК не дозволив використовувати прапори неіснуючих країн. Таким чином, плани росіян виступати під прапором СРСР теж провалилися.

5 грудня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відсторонив Росію від Пхенчхана-2018. Спортсмени, яким МОК дозволить виступити на Іграх представлятимуть команду "Олімпійських атлетів з Росії".

Нагадаємо, що спортсмени з РФ планували приїхати на Олімпіаду з символікою СРСР.