Молоді українські боксери тріумфували на міжнародному турнірі

Молоді українські боксери тріумфували на міжнародному турнірі Фото: XVIII Міжнародний турнір з боксу у Бердичеві (klitschko-brothers.com)

П'ятеро юних українських спортсменів завоювали золоті медалі змагань у різних вагових категоріях

У Бердичеві завершився XVIII Міжнародний турнір з боксу класу "А" серед молоді на призи братів Кличків, в якому взяли участь юні боксери 1998-99 років народження з 14 країн світу.

Змагання проводилися у десяти вагових категоріях і у п'яти з них перемогу здобули українські боксери. Тріумфаторами турніру стали: Олег Чулячеєв, Зоравор Петросян, Дмитро Рибалко, Роман Савицький, Аркадій Карцан.

"Хочеться вірити, що ці хлопці підуть по стопах таких відомих українських боксерів як Олександр Усик і Василь Ломаченко, В'ячеслав Глазков та Євген Хитров, Сергій Дерев'янченко і Ісмаїл Сіллах, які вперше голосно заявили про себе саме на цьому турнірі", - зазначив почесний президент офіційного фан-клубу братів Кличків Сергій Алексєєв.

Міжнародний турнір з боксу серед молоді, який традиційно збирає в Бердичеві кращих боксерів зі всього світу, має статус "А", одного з найпрестижніших у боксі. Турнір є головним етапом перед Чемпіонатом світу та Європи.

До речі, українець виграв престижний турнір з десятиборства у Франції.