"Бухайте вдома": Найманець з РФ розповів правду про службу в "ЛДНР"

Вівторок 28 березня 2017 09:35
Найманець з РФ розповів правду про службу в "ЛДНР"
Фото: "ДНР"

Стало відомо, що відбувається на службі в терористичних угрупованнях

Найманець із РФ розповів "російським добровольцям", що насправді чекає їх на службі в так званих "ЛДНР". Михайла Полынкова процитував на своїй сторінці в Facebook журналіст Юрій Бутусов.

"Михайло Полинков - громадянин РФ, колишній московський копірайтер, на початку війни придумав вигідний бізнес - створив під "дахом" терориста Гіркіна рух за вербування найманців-"добровольців" на війну на Донбас і збір коштів для допомоги "Новоросії". Полинков на ці кошти і сам живе, оскільки до цих пір числиться безробітним", - розповів Бутусов.

Полинков вирішив продемонструвати, наскільки добре вербує найманців. Він написав оголошення про реалії служби в першому та другому армійських корпусах окупаційних російських військ на Донбасі, до яких повинні бути готові "новобранці".

"Бухає і дує відсотків 96 "защитничков русского мира". Від цього втрати. Від цього травми. Від цього всяка х**ня трапляється. Підривають, стріляють, ріжуть один одного через шматок п**ди. Так що додавати алкашів до загальної маси. Навіщо? Раптом через них постраждає мирняк або нормальні люди? Думаю, ви розумієте. А якщо ви скажете: "Я міру знаю!". Це я чув від обісцаних і заблюваних покидьків, які не могли встати на ноги, але кричали, що здатні воювати", - написав Полинков.

"Не знаю як інші командири, я б просто їх застрелив під час оголошення бойової тривоги та спокійно пішов виконувати свої завдання. Постраждалі з вини цих б**дей, мені б були абсолютно не потрібні. Думаю, бажання бути застреленим, як собака, своїм командиром, за те, що з вашої вини хтось загинув... Сумнівне задоволення. Бухайте вдома", - додав він.

За словами Полинкова, на Донбасі всією необхідною амуніцією найманці повинні себе забезпечувати самі. Більше того, потрібно буде віддати енну суму "на потреби підрозділу". Він також зазначив, що володіння навичками надання першої медичної допомоги не обов'язкова вимога.

"Наявність власної екіпіровки (особливо захисної) та володіння навичками надання ПМП (першої медичної допомоги). В принципі, не обов'язкова вимога. Якщо не враховувати того факту, що один чорт ви все це будете купувати там. А ви будете купувати це. За свої гроші, звичайно. Починаючи від взуття й закінчуючи знаками розрізнення. Це не враховуючи того, що на потреби "підрозділу" теж доведеться відстебнути. На бухло радників та парфюми їх шлю*ам.... Бррр.... Вибачте. На потреби штабу, звичайно", - розповів Полинков.

Також він попередив, що і з медичним забезпеченням теж не все в порядку.

"Ті бурульки, що за штатом займають посади санітарів, на 99 відсотків - штабні підстилки. Звичайно, буває, що толкові медики трапляються. Але вкрай рідко", - повідомив Полинков.

До речі, бойовики на Донбасі проводять мобілізацію із залученням резервістів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся